Портфоліо

Яхт клуб

Система вентиляції і система опалення в цій будівлі суміщені. Будівля майже вся складається зі скла. Устаткування припливно-витяжної вентиляції розміщено на вулиці - це вплинуло на поділ контурів теплопостачання установки на водяний-внутрішній контур і на зовнішній - морозостійкий розчин води з пропілен гликолем. Також в приміщеннях Яхт-клубу запроектована система центрального пиловидалення, яка дозволяє безшумно чистити приміщення.

Ресторан

При проектуванні систем вентиляції та кондиціонування ресторану була задача вписати вентиляційні канали в інтер'єр і прокласти повітроводи відкрито під стелею. Для цього ми використовували повітроводи круглого перерізу в колір внутрішніх стін.

Санаторій

Відомий санаторій за містом "Конча Заспа" зажадав реконструкції фізіотерапевтичного відділення, що спричинило за собою зміну всіх інженерних систем.


З огляду на призначення приміщень, були застосовані сучасні технології і обладнання.

Елітна квартира

У цьому проекті Замовник висунув особливі вимоги до організації інженерних систем на своєму об'єкті. Звертаючи увагу на якість внутрішнього оздоблення приміщень, а також на те що приміщення знаходяться в історичній будівлі в центрі столиці, нами були передбачені ряд заходів щодо попередження різних неприэмних ситуацій.

Стоматологія

Для помещения стоматологии запроектированы все нужные инженерные системы. Вентиляция, кондиционирование, водоснабжение и канализация - создают возможность работы для такого рода предприятия в комфортных условиях.

Готель

У проекті всі питання з опалення та кондиціювання закриває одне і те ж обладнання-тепловий насос повітря-вода.


Для приміщень готелю встановлені фанкойли канального типу через які циркулює повітря.


Усередині фанкойлів повітря підігрівається від теплового насосу взимку і охолоджується влітку.

Кемпінг

Проектами систем опалення та водопостачання були вирішені відповідні питання для 20-ти будиночків типу «кемпінг» для міжнародного Wellness-центру «Біолі-хол» в Грузії.


Особливістю роботи було те, що, використовуючи, суміщені водяні і електричні теплі підлоги- необхідно   опалювати будинки в різні пори року, з огляду на завантаженість відпочиваючих.

Кінотеатр

Проект систем вентиляції та кондиціонування, а також повітряного опалення зони кінотеатрів Multiplex.


Територія кінотеатрів розділена на 3 окремих зони: зона кінозалів, зона фоье і зона кінопроекційних.

Ваше ім'я
Ваш e-mail
Ваше питання або повідомлення

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ

«HOUSE ENGINEERING» - проектно-монтажна компанія, яка виконує повний комплекс робіт від проектування до постачання устаткування і введення його в експлуатацію.