Кемпінг

Проектами  систем опалення та водопостачання були вирішені відповідні питання для 20-ти будиночків типу «кемпінг» для міжнародного Wellness-центру «Біолі-хол» в Грузії.


Особливістю роботи було те, що, використовуючи, суміщені водяні і електричні теплі підлоги- необхідно опалювати будинки в різні пори року, з огляду на завантаженість відпочиваючих.


Також в проекті використовувалася механічна припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла. Роботу з постачання обладнання на об'єкт-організували за допомогою місцевих партнерів-постачальників вентиляційного обладнання.


Особливісттю роботи було видалення конденсату з газів, що відходять після двох газових котлів конденсаційного типу. Це було побажання Замовника.


У холодну пору року це також було реалізовано за допомогою рекуперації і конденсації водяної пари на стінках рекуператора за рахунок використання вуличного повітря.

Ваше ім'я
Ваш e-mail
Ваше питання або повідомлення

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ

«HOUSE ENGINEERING» - проектно-монтажна компанія, яка виконує повний комплекс робіт від проектування до постачання устаткування і введення його в експлуатацію.